Optymalizacja procesów biznesowych
16 czerwca 2020
Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Firma Sagitum S.A. multi integrator IT wraz ze swoim partnerem, firmą WEBCON Sp. z o.o., mają przyjemność zaprosić Państwa na konferencję online


Optymalizacja procesów biznesowych


W czasie wydarzenia przedstawimy zagadnienia związane z digitalizacją, automatyzacją oraz optymalizacją procesów biznesowych w organizacji. Zagadnienia te, to nie tylko rozwiązania informatyczne. To przede wszystkim ludzie. Dlatego zaprosiliśmy Pana prof. Andrzeja Jacka Blikle, autora książki „Doktryna jakości – rzecz o skutecznym zarządzaniu”, aby opowiedział nam o turkusowych organizacjach a Marian Wargacki wraz z Tomaszem Dzidą opowiedzą nam o rozwijaniu liderów w organizacji. Dopełnieniem konferencji będzie rozmowa z Panem Michałem Kozak Prezesem Hotelu Arłamów, w którym będziemy gościć.


Koszt konferencji to 10 PLN. Cały dochód z wydarzenia przeznaczymy na zakup mierników zanieczyszczenia powietrza (info), które zostaną zamontowane na terenie Rzeszowa. Sagitum S.A. deklaruje, że ich utrzymanie miesięczne będzie po naszej stronie.


Gospodarzem wydarzenia, będzie Eryk Wdowiak Dyrektor Handlowy Sagitum S.A. Zapraszamy.

Termin i miejsce

wydarzenia odbędzie się

16 czerwca 2020 (wtorek)

w godzinach:
od 09:00 do 14:00

Hotel Arłamów

ul.Arłamów 1, 38-700 Ustrzyki Dolne.

Agenda


0900 - 0915
Przywitanie gości
Piotr Kaczmarczyk Prezes Zarządu Sagitum S.A

0915 - 0930
Rynek digitalizacji procesów
Łukasz Wróbel Wiceprezes Zarządu WEBCON Sp. z o.o.

0930 - 1000
Optymalizacja procesów backoffice
Eryk Wdowiak Dyrektor Sprzedaży Sagitum S.A.

1000 - 1030
Dlaczego biznes kocha WEBCON BPS
Jakub Romankiewicz Partner Account Manager WEBCON Sp. z o.o.

1030 - 1100
Optymalizacja procesów księgowych
Mariusz Kot Kierownik Konsultingu Sagitum S.A.

1100 - 1130
PRZERWA KAWOWA
Hotel Arłamów

1130 - 1200
Lider zmian
Rozmowa z Michałem Kozak Prezesem Zarządu Hotelu Arłamów

1200 - 1230
Turkusowa organizacja
prof. Andrzej Jacek Blikle

1230 - 1300
Aspekty prawne digitalizacji procesów
Damian Chudzik Radca Prawny Axelo Ostrowski Domagalski i Wspólnicy Sp. K.

1300 - 1330
PRZERWA JAZZOWA
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet

1300 - 1330
Jak rozwijać liderów w organizacji
Marian Wargacki oraz Tomasz Dzida

1330 - 1400
Od digitalizacji do optymalizacji
Michał Szlachta Wiceprezes Zarządu Sagitum S.A.

Prelegenci

Prof. Andrzej Jacek Blikle
Doradca
Prof. Andrzej Blikle jest naukowcem w obszarze informatyki teoretycznej, a także ? zgodnie z rodzinną tradycją ? mistrzem cukierniczym. Obecnie prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Andrzej Blikle Doradca w obszarze zarządzania jakością oraz samoorganizacji turkusowej. Od 1997 r. zaprasza na poświęcone tym tematom otwarte konwersatoria. Obecnie w formacie on-line. Jego książka „Doktryna jakości – rzecz o skutecznym zarządzaniu” zajęła w 2015 r. I miejsce w kategorii „Najlepszy poradnik ekonomiczny” w konkursie Economicus 2015 organizowanym przez „Dziennik Gazeta Prawna”, a w 2016 r. otrzymała nagrodę Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie „za najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014 – 2015”. Jest członkiem Europejskiej Akademii Nauk, Rady Języka Polskiego i ponad 20 innych organizacji. Na witrynie www.moznainaczej.com.pl, prowadzonej przez Pana profesora można znaleźć wiele bezpłatnych materiałów – tekstów, prezentacji i video – na tematy związane w turkusową samoorganizacją. Zapraszamy.
Piotr Kaczmarczyk
Prezes Zarządu w Sagitum S.A.
Ponad 15 lat doświadczania w branży informatycznej na stanowiskach kierowniczych. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami handlowymi. W swojej karierze zrealizował ponad 150 projektów u klientów ERP i MŚP. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
Łukasz Wróbel
Wiceprezes WEBCON Sp. z o.o.
Wiceprezes i Chief Business Development Officer w spółce WEBCON, która od 2006 roku tworzy autorskie oprogramowanie klasy low-code do digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Humanista, a jednocześnie pasjonat technologii, od lat związany z branżą IT i narzędziami, które pozwalają zwiększać efektywność przedsiębiorstw i skutecznie wprowadzać najlepsze praktyki zarządzania. Początkowo odpowiedzialny za Business Intelligence i systemy ERP w Comarch, od 2010 roku współtworzy WEBCON, gdzie odpowiada za rozwój biznesu. Źródłem satysfakcji zawodowej są dla niego prawdziwie zadowoleni klienci i konsekwentny podbój rynków międzynarodowych. Prywatnie pasjonat motoryzacji, fotografii i dobrej lektury.
Jakub Romankiewicz
Partner Account Manager WEBCON Sp. z o.o.
Aktualnie opiekuje się siecią Partnerów WEBCON oraz jest konsultantem ds. optymalizacji procesów biznesowych w firmie WEBCON Sp. z o.o. Przez ponad 2 lata Kierownik Działu DMS wdrażającego systemy informatyczne klasy BPM. Prowadził projekty wiązane z wdrożeniem systemów obiegu dokumentów z wykorzystaniem technologii Sharepoint, Webcon BPS oraz platformy ELO Digital. W ciągu 11 ostatnich lat koordynator lub współpracownik w wielu projektach wdrożeniowych w zakresie IT. Zawodowo interesuje się problemami zarządzania operacyjnego i komunikacją wspieranymi poprzez rozwiązania IT (systemu klasy ERP) a także tematyką psychologii biznesu. Hobby: turystyka piesza, górska, literatura faktu.
Marian Wargacki
Opiekun Akademii SPOCO®
Lider, kierownik, dyrektor (18 lat): • Opiekun Akademii SPOCO ® • Zrealizowanych ponad 60 projektów o wartości ponad 14 milionów euro. • Zarządzający średniej wielkości zespołami. • Koordynator pracy biur projektów w uczelniach. Wykładowca akademicki (18 lat): • Zarządzanie projektami. Członek zarządów fundacji i stowarzyszeń (10 lat): • Towarzystwo Ekonomistów Polskich, • Fundacja Uczelni Łazarskiego, • Polski Klub Lotniczy.
Tomasz Dzida
Doradca
Coach, trener przywództwa systemowego, audytor równowagi i kultury pracy, lider i przedsiębiorca społeczny z Wielkiej Brytanii (FCCA, SPOCO®). Pokazuje właścicielom firm obraz obiegu zasobów i energii w organizacji, co umożliwia podjęcie trafnych i etycznych decyzji nawet w sytuacji dużej niepewności i zmienności. Uczy liderów oraz zespoły sprawczości i sprawności z zachowaniem odpowiedzialnej kultury pracy. Podpowiada, jak zrealizować strategię wydajniej i w komforcie. Szyje programy interwencji na miarę sytuacji sukcesji, transformacji lub kryzysu.
Organizator wydarzenia

Znajdziesz nas na

Partnerzy

Hotel Arłamów
WEBCON
Airly

Przerwa jazzowa